ÖZER ELEKTRİK

KAYSERİNİN kAMERALI GÜVENLİK SİSTEMİ

Kameralı güvenlik sisteminde uzmanlar ile çalışan firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmış kayseride tercih edilenler listesine girmiştir.Sizlerde bize ulaşıp güvenlik sisteminizi arttırabilirsiniz.

Rakamlarla Hikayemiz
+ 0
Yıllık Tecrübe
+ 0
TV Tamiri
+ 0
Uydu Tamiri
15

Kameralı Güvenlik Sistemi

Günümüzde teknolojinin verdiği getiriler doğrultunda kamera sistemleri en iyi şekilde gelişim sürecini tamamlamaktadır.Her alanda ve her amaç için kullanılan kameralara en fazla güvenliğimiz için ihtiyaç duyarız.Ev , işyeri , okul , sokak gibi hemen hemen heralanda bulunan güvenlik kameraları bir çok sorunu çözmemize yardımcı oluyor.Kameralı güvenlik sistemi iç ve dış mekanlar için kullanılır.

Kaç Çeşit Kamera Sistemi Bulunmaktadır

-AHD Güvenlik Kamera Sistemi

-Dome Güvenlik Kamera Sistemi

-Bullet Güvenlik Kamera Sistemi

-Panoramik Güvenlik Kamera Sistemi

18
27

Kamera güvenlik sisteminin avantajı

En büyük avntajı olan 7/24 görüntüleme sistemidir.Ayrıca telefon ile bağlantısı kurulan kamera sistemi günün her saatinde istediğiniz konumdan seyredebilirsiniz.Hareket etme özelliği olan güvenlik kameraları hareketi algıladığı zaman zarfı dışında hafıza belleğinde tasarruf sağlar.Ses kartı istenildiği taktirde ses kaydıda alarak güvenlik sistemini bir üst seviyeye taşır.Firmamız bu alanda kendini geliştirmiş olup alanında uzman ekip arkadaşlarıyla kısa sürede kurulumu yapıp güvenle yaşamınızı idam ettirmenizi sağlıyor.Sizlerde bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiiniz.

Güvenlik Alarm Sistemi

Hırsızlık , yangın , gaz kaçağı gibi durumları algılar ve algıladığı sinyalleri sensörde ses çıkaracak sekilde uyarıya geçerir.Yükselen ses size çağrıda bulunur.Uyarı verdikten ortalama 4 dk kadar sonra alarn kendiliğinden susacaktır aksi taktirde alarmın içinde bulunan kablolardan birini yavaşça çıkarmanız yeterli olacaktır.Bu tür alarm sistemleri şifre paneli ile çalışmaktadır.Kendinizin belirlediği şifre sayesinde istediğiniz zaman diliminde açıp ,kapatıp veya kontrollerini yapabilirsiniz.

16
17

Alarm Sistemi Ürünleri

-Şifre Paneli. Alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan tuşlu ünitedir.

-Alarm Paneli. Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan ana kontrol ünitesidir. 

– Hareket Dedektörü (PIR) 

– Manyetik Kontak

– Acil Durum Butonu

– Gaz Dedektörü

– Duman Dedektörü 

– Uzaktan Kumanda

7/24 korumalı kamera sistemi

Güvenlik sistemini geliştirip sizler için daha iyisini hedefliyoruz.Sizde daha güvenli hayat için hemen bizlere ulaşın

5/5
kullandığınız kameralar çok kaliteli herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım
Gökhan l.
5/5
çok iyi ve güler yüzlü ustalarınız var kameram çok iyi çalışıyor sağolun
Bünyamin Y..
5/5
Gece gündüz ne zaman çağırsak geliyorsunuz iyi ki sizi tanımışız ellerinize sağlık alarm sistemim tam tıkırında çalışıyor
Perihan S.
Scroll to Top